Рус
м. Запоріжжя, вул. Добролюбова, 9
Друкарня:
(063) 246-24-82; (098) 385-23-05
Широкоформат: (068) 565-90-75

Фотокниги та фотоальбоми в Запоріжжі - різновиди

Фотокниги та фотоальбоми в Запоріжжі - різновиди
Пам'ять, що може бути важливішим?

Найпотрібнішим інструментом для того, щоб згадати приємні моменти свого життя, є фотографії та, природно, фотоальбоми. Але так утомливо іноді вклеювати фотографії, вставляти їх у пакетики, а вони, буває, губляться тощо... Для того, щоб позбавити нас цих моментів існує Виготовлення Фотокниги в Запоріжжі, які і через багато років нагадають Вам – "Як це було...", "Які вони були..." А для зручності існує кілька видів фотокниг.

 

Виходячи з подій, до яких присвячено створення фотоальбомів, їх можна поділити на декілька видів:

  • Весільна фотокнига. Весілля – одна з ключових подій, про яку деякі представниці жіночої статі мріють ще з пелюшок. Підготовка до церемонії може тривати кілька місяців, але сам обряд пролітає зі швидкістю світла. А так хочеться зупинити цей романтичний момент, щоб мати можливість насолодитися ним якомога довше. На жаль, людство не здатне керувати часом, але зафіксувати красу конкретних подій реально.

Весільна фотокнига дасть можливість відтворити такі знаменні події у всіх фарбах. Молодята отримають не просто хаотичний набір фотографій в однотонній палітурці: виготовлення фотоальбомів передбачає дотримування певної сюжетної лінії під час компонування кадрів. Кожну фотографію молода сім'я зможе підписати на власне бажання, залишити на сторінках свої коментарі. Перед початком створення цього маленького витвору мистецтва, співробітники нашого салону вислухають побажання молодят щодо кольорової гами, параметрів, кількості сторінок фотоальбому; ознайомлять їх із деякими шаблонами.

 

  • Дитяча фотокнига. Народження дитини, її перша невигадлива одежа, перша посмішка та образа, перші слабкі спроби вивчити навколишній світ, перші молочні зубки, перші несміливі кроки назустріч рідним обіймам, перша стрижка та перші іменини – важливі моменти, які батьки з натхненням намагаються зняти на фотоапарат. Більшість тат та мам не надають значення тому, як оформлені ці фотографії: для них достатньо того, що вони існують. Однак набагато приємніше вдаватися до спогадів про дитинство свого чада не просто переглядаючи складені в купку фотографії, а гортаючи міні-історію, зроблену з милих, кумедних фотографій дитини.

Дитяча фотокнига – та сама історія, яку співробітники нашого салону зможуть грамотно та оригінально оформити. Листи для фотокниг - міцні, тверді: при розгляданні себе-улюбленого дитина не зможе пом'яти, порвати фотографії. Такий фотоальбом набагато приємніше демонструвати допитливим родичам. Нерідко у нашому салоні клієнти замовляють фотокнигу про свого малюка у кількох примірниках: для бабусь та дідусів.

 

  • Фотокнига Love Story. Закоханість – почуття, при якому хочеться робити щасливим свою другу половинку якнайчастіше, радуючи його приємними, милими сюрпризами. Зворушливим, несподіваним сюрпризом для коханого на день народження, День Святого Валентина, або просто так, без приводу буде Love Story фотокнига, ціна якої цілком адекватна, щоб бути доступною для кожної закоханої парочки.

Щоб замовити фотокнигу для свого обранця, достатньо звернутися до нашого салону, надавши якомога більше спільних фотографій. За бажанням замовника співробітники салону можуть розробити індивідуальний дизайн для фотоальбому, або працюватимуть із шаблонами, які є в наявності.

 

  • Фотокнига-портфоліо (фотокнига-календар). Для вибагливої ​​модниці, якій важко догодити, або просто красуні, яка обожнює готувати і прогулянки – чудовим подарунком на день народження стане фотокнига. Ціна на цей виріб не буде надхмарною, але для одержувача такий подарунок буде одним із найрозкішніших у його житті.

Ціни на Виготовлення Фотоальбомів та фотокниг та друк фотографій у Запоріжжі >>

Графік роботи: ПН-ПТ 9:00-19:00, СБ 9:00-16:00, ВС - вих.

 

Українa, м. Запоріжжя, вул. Добролюбова, 9

Друкарня:

Номер Киевстар Полиграфа

 (098) 385-23-05

Номер Vodafone Полиграфа  (050) 060-64-06

Відділ канцтоварів:

Номер Київстар Поліграфа (098) 394-07-29

Українa, м. Запоріжжя, вул. Добролюбова, 7

Широкоформатний друк:

Номер Київстар Поліграфа (‎068) 565-90-75

Номер Київстар Поліграфа

 (067) 12-00-600

Електронна пошта Поліграф  poligraphprint@gmail.com

ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

НАВЕРХ