Рус
м. Запоріжжя, вул. Добролюбова, 9
Друкарня:
(063) 246-24-82; (098) 385-23-05
Широкоформат: (068) 565-90-75

Широкоформатний друк в Запоріжжі

 

Широкоформатний друк у Запоріжжі застосовується для нанесення зображень на великі поверхні, наприклад, на банер або лист оракалу, можна друкувати на полотні чи навіть на шпалерах. Спектр застосування широкоформатного друку дуже широкий, але головне це якість зображення! Наше обладнання плюс наші можливості та досвід дозволять вам отримати високоякісну продукцію. 

Широкоформатнтиі друк у Запоріжжі здійснюється тільки на техніці європейських виробників, при чіткому дотриманні всіх технологій і з використанням оригінальних фарб. Наша продукція відрізняється високою якістю.

Фарби стійкі до сонячних променів і не вигоряють, стійко переносять вологу та механічні дії!

 

   ДРУК НА БАННЕРІ Широкоформатний друк у Запоріжжі  докладніше... 

 

Найпоширеніший носій зовнішньої реклами нині – банер. Застосовується для зовнішнього та внутрішнього оформлення магазинів та офісів, виставок та презентацій, урочистостей та фото зон. Залежно від призначення виробу, пропонуємо Вам банер литий, ламінований або сітку mash (перфоровану).

 

Приклади застосування:

 

Пример №1 использования баннера  Пример №2 использования баннера  Пример №3 использования баннера  Пример №4 использования баннера

   
   ДРУК НА ОРАКАЛІ Широкоформатний друк у Запоріжжі докладніше... 

 

Дуже широке застосування у рекламі має плівка оракал. Головна її перевага – зручність монтажу. Завдяки клейовій основі вона не потребує додаткових пристроїв. При цьому сольвентний друк на ньому виходить соковитий і барвистий. Оракал може бути глянцевим, матовим, прозорим чи перфорованим.

 

Приклади застосування:

 

Пример №1 использования оракала  Пример №2 использования оракала  Пример №3 использования оракала  Пример №4 использования оракала

   
   ДРУК НА ПАПЕРІ СІТІ (ПОСТЕРИ, АФІШІ) Широкоформатний друк у Запоріжжі докладніше... 

 

Плакатний папір сіті використовується для інтер'єрної реклами, оформлення офісів, бізнес-центрів, торгових точок, кінотеатрів:

- у сітілайтах, світлових коробах;

- як різний вид постерів, афіш.

 

Приклади застосування:

 

Пример №1 использования бумаги сити  Пример №2 использования бумаги сити  Пример №3 использования бумаги сити  Пример №4 использования бумаги сити

   
   ДРУК НА ПОЛОТНІ Широкоформатний друк у Запоріжжі  докладніше... 

 

Друк на полотні може прикрасити Ваш інтер'єр фотографіями пам'ятних подій чи їх колажем, люими зображеннями чи репродукціями картин. Полотна можна використовувати з натяжкою на підрамник або підібравши гарну раму. Це завжди приємний та цікавий подарунок!

 

Приклади застосування:

 

Пример №1 использования холста  Пример №2 использования холста  Пример №3 использования холста  Пример №4 использования холста

   
   ДРУК НА ШПАЛЕРАХ Широкоформатний друк у Запоріжжі докладніше...

 

Фотодрук на шпалерах допоможе створити у приміщенні відповідну атмосферу, будь то кімната квартири, офіс чи тематична ігрова зона. Це можливість втілити найнезвичайніші ідеї у Вашому інтер'єрі!

 

Приклади застосування:

 

Пример №1 печати на обоях  Пример №2 печати на обоях  Пример №3 печати на обоях  Пример №4 печати на обоях

 

 
   ПЛОТТЕРНА ПОРІЗКА ТА ВИСІЧКА В ЗАПОРІЖЖІ Широкоформатний друк у Запоріжжі докладніше...

 

Плоттерна порізка і висічка - дозволяє виготовляти з листових і рулонних матеріалів різної складності фігури. Завдяки плоттеру можна вирізати з плівки, що самоклеїться, різні елементи - цифри, літери, знаки, які можуть використовуватися як в рекламі, так і для декору інтер'єру, автомобіля, прикраси особистих речей. Наша компанія використовує широкий спектр матеріалів з багатою гамою кольорів для плоттерного різання.

 

Приклади:

 

Плоттерная высечка букв  Плоттер подготовленный для работы с загруженным материалом  Извлечение фигур вырезанных плоттером на самоклейке  Узоры на самоклейке для кухонного защитного фартука

 

   ДРУК ЧЕРТЕЖІВ, КАРТ, СХЕМ У ЗАПОРІЖЖІ ТА ДНІПРІ Широкоформатний друк у Запоріжжі докладніше...

 

Друк карт та креслень — це потрібна послуга для військових та спеціалістів інженерних професій (у тому числі й студентів вузів). Висококласна друк карт, креслень і проектів необхідна ефективної роботи картографів, конструкторів, дизайнерів, орієнтування на місцевості, будівельників.

 

Приклади робіт:

 

Подробный чертеж детали подвижного механизма  Контурная карта  Чертежи из дипломного проекта  Карта цветная с разделением высот и местности 

 

 
Форматы файлов: *.cdr, *.eps, *.pdf, *.tif, *jpg

Графік роботи: ПН-ПТ 9:00-19:00, СБ 9:00-16:00, ВС - вих.

 

Українa, м. Запоріжжя, вул. Добролюбова, 9

Друкарня:

Номер Киевстар Полиграфа

 (098) 385-23-05

Номер Vodafone Полиграфа  (050) 060-64-06

Відділ канцтоварів:

Номер Київстар Поліграфа (098) 394-07-29

Українa, м. Запоріжжя, вул. Добролюбова, 7

Широкоформатний друк:

Номер Київстар Поліграфа (‎068) 565-90-75

Номер Київстар Поліграфа

 (067) 12-00-600

Електронна пошта Поліграф  poligraphprint@gmail.com

ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

НАВЕРХ