Рус
м. Запоріжжя, вул. Добролюбова, 9
Друкарня:
(063) 246-24-82; (098) 385-23-05
Широкоформат: (068) 565-90-75

Ультрафіолетовий друк на склі та дзеркалах, виготовлення вітражів у Дніпрі та Запоріжжі.

УФ-друк на склі та дзеркалах у Дніпрі та Запоріжжі - це красиве, міцне та яскраве зображення!

УФ друк на склі та дзеркалах у Дніпрі та Запоріжжі – це сучасний та абсолютно безпечний спосіб нанесення зображень на будь-які скляні або дзеркальні поверхні. Друк на склі та дзеркалах у Дніпрі та Запоріжжі активно використовується для створення рекламних вивісок, стендів, оформлення вітрин, інтер'єрів та меблів.

 Авто на зеркале шкафа-купе 

УФ друк на склі та дзеркалах у Дніпрі та Запоріжжі дозволяє створювати вітражі будь-якої складності, обробляючи поверхні будь-яких форм. Для досягнення відмінного результату важливо використовувати в роботі якісне обладнання з функцією «біла опція», яка дозволить отримати ідеальне зображення на прозорій поверхні, виключивши помилки кольору та спотворення.

Мама с дочкой Печать на стекле Витраж Икона Богородицы Семейный фотоколлаж Печать на стекле Исторические моменты школы

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ УФ ДРУКУ НА СКЛІ І ДЗЕРКАЛАХ В ДНІПРО І ЗАПОРІЖЖЯ:

Друк на склі та дзеркалах у Дніпрі та Запоріжжі може використовуватися повсюдно. За його допомогою створюються оригінальні вітражі, панно та цілі картини, що надають приміщенню особливий шик та стиль. Він широко використовується в дизайнерській сфері, дозволяючи за мінімальних витрат зусиль і часу отримати унікальні предмети декору для створення в приміщенні певної атмосфери.

 Витраж для входной двери 

 Але особливо поширене застосування УФ друку на склі та дзеркалах у Дніпрі та Запоріжжі в наступних галузях при:

 • виготовлення рекламних стендів та вітрин;
 • виробництво сувенірної продукції;
 • виготовлення меблів;
 • оформлення інтер'єрів;
 • створення декоративних композицій;
 • виробництві настінних та підлогових годинникових механізмів;
 • обробці стін та стель;
 • виготовлення посуду.

УВАГА! ТІЛЬКИ ДЛЯ ВАС УФ ДРУК НА СКЛІ І ДЗЕРКАЛАХ У ДНІПРО ТА ЗАПОРІЖЖЯ ЗА ЄДИНОЮ ЦІНОЮ!

Дверь шкафа-купе с оборудованием Стеклянная вывеска с деятельностью компании Стеклянная вывеска с режимом работы Фото на юбилей

Такий широкий спектр пояснюється тим, що УФ друк на склі та дзеркалах у Дніпрі та Запоріжжі, ціна якого є вкрай демократичною, має масу позитивних сторін. Однією з них можна сміливо назвати високу якість, чіткість та насиченість кольорів отриманої картинки.

Переваги:

 1. УФ друк на склі та дзеркалах у Дніпрі та Запоріжжі абсолютно нечутливий до впливу сонячних променів, опадів, різких перепадів температур та інших природних факторів; малюнок на склі або дзеркалах не змінює свого первісного вигляду навіть після довгого використання на вулиці. Це робить цей спосіб нанесення зображень найбільш затребуваним у створенні зовнішньої реклами, вивісок та фасадів, елементів інтер'єру та фрагментів меблевих конструкцій.
 2.  УФ друк на склі та дзеркалах у Дніпрі та Запоріжжі, ціна якого складає справжні копійки, не вимагає великих витрат часу. Звичайно, багато в чому це залежить від обладнання (наприклад, наше дозволяє навіть цей невеликий проміжок часу скоротити вдвічі), але в будь-якому випадку, довго чекати не доведеться.
 3. Універсальність, завдяки якій можна обробляти скло та дзеркала під будь-які матеріали.

УФ друк на склі та дзеркалах у Дніпрі та Запоріжжі незамінний, коли потрібно виготовити оригінальну скляну стільницю, кухонні фартухи (скинали) або прикрасити дзеркало шафи. Без нього не обійтися у виробництві унікальних рекламних вивісок, які приваблюють людей набагато більше, ніж стандартні, звичні для ока бігборди.

Дзеркала - це найбільш зручний інструмент для ігор з простором - можна як збільшити приміщення, так і зменшити, до цього всього додасть певну естетичну нотку наша унікальна методика друку на дзеркалах та склі в Запоріжжі та Дніпрі.

Салон оперативної поліграфії «Поліграф Поліграфич» спеціалізується на нанесенні зображень будь-якої складності, що мають найширшу кольорову гаму, на рівні та зігнуті скляні та дзеркальні поверхні, гарантуючи відмінний результат та високу якість картинки.

Філософією нашої компанії є індивідуальний підхід до кожного клієнта та організація обслуговування на такому рівні, щоб після співпраці з нами залишилися винятково позитивні емоції.
Форматы файлов: *.cdr, *.eps, *.pdf, *.tif, *jpg

Графік роботи: ПН-ПТ 9:00-19:00, СБ 9:00-16:00, ВС - вих.

 

Українa, м. Запоріжжя, вул. Добролюбова, 9

Друкарня:

Номер Киевстар Полиграфа

 (098) 385-23-05

Номер Vodafone Полиграфа  (050) 060-64-06

Відділ канцтоварів:

Номер Київстар Поліграфа (098) 394-07-29

Українa, м. Запоріжжя, вул. Добролюбова, 7

Широкоформатний друк:

Номер Київстар Поліграфа (‎068) 565-90-75

Номер Київстар Поліграфа

 (067) 12-00-600

Електронна пошта Поліграф  poligraphprint@gmail.com

ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

НАВЕРХ