Рус
м. Запоріжжя, вул. Добролюбова, 9
Друкарня:
(063) 246-24-82; (098) 385-23-05
Широкоформат: (068) 565-90-75

Голографія - виготовлення голографічних наклейок

голография в действииОстаннім часом значно зросла кількість компаній, які використовують у своїй діяльності голограми.

 Це пояснюється рядом факторів:

 • Голографіка допомагає виділити конкретний товар серед інших, підвищити довіру покупця до цього товару. Товари, що захищені від підробки, привертають особливу увагу серед потенційних клієнтів, така продукція краще запам'ятовується. Це сприяє збільшенню відсотка продажу, формуванню позитивного іміджу компанії над ринком.
  Голограма забезпечує якісний захист товару від підробки. Багато компаній для розкручування свого бренду витрачають чималі кошти, що дає позитивні результати у майбутньому. Проте популярність товарів певного бренду провокує збільшення їх підробок. Що може спричинити низку негативних наслідків: підрив репутації виробника, значну втрату коштів. Голографічна наклейка, купити яку можна в Запорізькому салоні оперативної поліграфії Поліграф Поліграфич, - надійний гарант від таких негативних явищ.
 • Голографічні наклейки, що використовують для сейфів, лічильників, гарантійних об'єктів, виконують функцію ідеальної пломби. Розтин перерахованих об'єктів не залишиться непоміченим: голографічна наклейка має унікальний малюнок, структура якого за фізичного впливу буде зруйнована.
 • Голографіка – вигідна перевага перед конкурентами, що позитивно впливає на завоювання лідируючих позицій на комерційному ринку.

Голограмма круглого типа "Ветеринарная клиника" Популярные виды голографических наклеек Вид голограммы под разными углами

У салоні оперативної поліграфії Поліграф Поліграфич, що у Запоріжжі, можна вигідно замовити голографічні наклейки: виготовлення цього засобу захисту займає мінімальну кількість часу, а ціни – найдемократичніші по всій області.

КОЖНОМУ КЛІЄНТУ ЗАБЕЗПЕЧУЄМО ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД І РІВЕНЬ ЦІН.

ВСЕ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД МАКЕТУ І РІВНЯ ЗАХИСТУ.

Залежно від функціонального призначення на підприємстві розробляються та виробляються голограми кількох видів:

 • Іміджеві голограми. Покликані підвищувати імідж компанії за рахунок виділення на загальному тлі її продукції. Іміджеві голографічні наклейки є своєрідним комерційним прийомом, який допомагає збільшити попит на конкретний товар. Ті, кого цікавить іміджева голографічна наклейка, купити її можуть після прояснення зі співробітниками салону всіх нюансів її виконання: форми, розміру, кількості необхідних захисних етикеток.
 • Шпалерні голограми. Нанесення логотипу компанії на голографічний матеріал здійснюється лазером/термотрансферним принтером. За бажанням на голограму можна наносити додаткову інформацію. Замовник може самостійно вибрати голографічний рисунок, дизайн етикетки. Такий перелік побажань впливає на виготовлення голографічних наклейок, ціна на які залежатиме від розмірів матеріалів, що використовуються.
 • Голограми-пломби. Покликані захищати продукцію від невирішеного розтину: повторне використання голографічної наклейки неможливе через її тендітну структуру. Найчастіше наклейки-пломби застосовують для гарантійних проектів, коли бренд потребує надійного захисту. Голографічні наклейки, виготовлення яких пов'язане з виконанням захисних функцій, найчастіше виконують з матеріалів, стійких до температурних змін.
 • Голографічний ламінат. Використовують для посвідчення достовірності документів, підписів. Замовити ламінування документів з метою їхнього захисту можуть не лише юридичні, а й фізичні особи.

Масса голографий Лента с голограмками

Обраний вид голограми впливатиме на час, необхідний на виготовлення голографічних наклейок, ціна на які визначатиметься рівнем захисту:

 • Застосування кінетичного ефекту.
 • Впровадження в голограму мікротекстів, які можна побачити лише за допомогою спеціального обладнання.
 • Накладання на голограму (певну її частину) гільєшної сітки. Може також використовуватись як самостійний елемент захисту.
 • Застосування прихованого зображення. Перегляд такого зображення здійснюється лазером.
 • Нумерація. За бажанням замовника, всі голографічні матеріали можуть мати індивідуальний номер, що наноситься лазером/термотрансферним принтером.
 • Ліквідація металізованої поверхні із певних ділянок голографічного матеріалу. Результат – отримання прозорих написів/зображень.
 • Використання муарового ефекту.Форматы файлов: *.cdr, *.eps, *.pdf, *.tif, *jpg

Графік роботи: ПН-ПТ 9:00-19:00, СБ 9:00-16:00, ВС - вих.

 

Українa, м. Запоріжжя, вул. Добролюбова, 9

Друкарня:

Номер Киевстар Полиграфа

 (098) 385-23-05

Номер Vodafone Полиграфа  (050) 060-64-06

Відділ канцтоварів:

Номер Київстар Поліграфа (098) 394-07-29

Українa, м. Запоріжжя, вул. Добролюбова, 7

Широкоформатний друк:

Номер Київстар Поліграфа (‎068) 565-90-75

Номер Київстар Поліграфа

 (067) 12-00-600

Електронна пошта Поліграф  poligraphprint@gmail.com

ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

НАВЕРХ