Рус
м. Запоріжжя, вул. Добролюбова, 9
Друкарня:
(063) 246-24-82; (098) 385-23-05
Широкоформат: (068) 565-90-75

Друк на пакетах в Запоріжжі

Друк на пакетах в Запоріжжі

Реклама на щитах та банерах, розтяжках та фасадах будівель давно стала невід'ємним атрибутом сучасного міста, частиною його архітектурних форм та конструкцій. Не виняток і Запоріжжя, де, безперечно, є що та є для кого рекламувати.

Але з великої різноманітності рекламних закликів та слоганів раптом трапляється на очі не зовсім зрозуміла на перший погляд фраза: «Друк на пакетах у Запоріжжі». Який друк, на яких пакетах та для чого?

Виявляється, споживачі стикаються із цією рекламною продукцією буквально на кожному кроці. Більше того, часом самі того не знаючи, стають справжніми рекламними агентами. А інтрига тут досить проста, бо йдеться про друк на пакетах в Запоріжжі логотипу або фірмової торгової марки компанії, яка потребує розкручування.

Ціни за "Друк на пакетах" в Запоріжжі >>

 

ДРУК НА ПАПЕРОВИХ ПАКЕТАХ в Запоріжжі

Час сіток та безликих сумок давно пішов у минуле, і сьогодні в будь-якому магазині – від невеликого павільйону до гіпермаркету покупцям пропонують зручні пакети, на кожному з яких є якесь зображення чи текст. Це може бути, наприклад, фірмові пакети самого магазину. І помітивши, наскільки часто вони зустрічаються в руках у перехожих, будь-яка людина може легко знайти її навіть у незнайомому місті.

Найперспективніша сьогодні рекламний друк на паперових пакетах в Запоріжжі. По-перше, це найдешевший і найпоширеніший спосіб друку. А по-друге, паперові пакети, як екологічніші, витісняють поліетилен та його похідні із сучасної торгової мережі. Відомо, що подібна синтетика в природних умовах не розкладається сотні років. І харчові продукти у ній зберігаються гірше, ніж у паперовій тарі.

Зрозуміло, що далеко не всі потенційні споживачі рекламованих послуг чи товарів уважно розглядатимуть друк на пакетах в Запоріжжі чи будь-яких інших. Але хтось, звісно ж, зацікавиться інформацією. Особливо якщо вона незнайома чи потрапила на очі вперше. Вдома її обов'язково побачать інші члени сім'ї, у під'їзді – сусіди, на роботі – колеги, у громадському транспорті та на вулиці – випадкові супутники та просто перехожі.

Така реклама, як Друк на пакетах в Запоріжжі, скромна і ненав'язлива, і можна не боятися, що згодом вона дратуватиме. Навпаки, чим частіше зустрічатиметься у повсякденному житті, тим більше охочих буде, вже усвідомлено, вибирати пакети з добре знайомим на них зображенням. І тим більше людей дізнається про фірму, яка просуває таким чином свою продукцію на споживчому ринку або рекламує послуги.

Ціни на "Друк на пакетах" в Запоріжжі >>

 

Графік роботи: ПН-ПТ 9:00-19:00, СБ 9:00-16:00, ВС - вих.

 

Українa, м. Запоріжжя, вул. Добролюбова, 9

Друкарня:

Номер Киевстар Полиграфа

 (098) 385-23-05

Номер Vodafone Полиграфа  (050) 060-64-06

Відділ канцтоварів:

Номер Київстар Поліграфа (098) 394-07-29

Українa, м. Запоріжжя, вул. Добролюбова, 7

Широкоформатний друк:

Номер Київстар Поліграфа (‎068) 565-90-75

Номер Київстар Поліграфа

 (067) 12-00-600

Електронна пошта Поліграф  poligraphprint@gmail.com

ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

НАВЕРХ