Рус
м. Запоріжжя, вул. Добролюбова, 9
Друкарня:
(063) 246-24-82; (098) 385-23-05
Широкоформат: (068) 565-90-75

Ультрафіолетовий друк на пластику ПВХ та акрилі в Україні.

Виграшний рекламний хід вашої продукції!

Розвиток сучасних технологій та поява ультрафіолетового друку уможливило нанесення зображень на будь-які типи поверхонь, у тому числі, і УФ друк на пластиці ПВХ в Україні, який незамінний для створення зовнішньої реклами.

Друк на пластиці ПВХ та акрилі

УВАГА!!!

Шик сезону, який додасть Вашому офісу Нових фарб! А до дому принесе казку!

Друк на стельових освітлювальних панелях! Яскраво як ніколи!

Печать картин на потолке

УФ-ДРУК НА ПЛАСТИЦІ В УКРАЇНІ:

Одним з найбільш довгоживучих та універсальних інтер'єрних матеріалів є пластик, за допомогою якого можна робити оригінальні та ефективні елементи Вашого домашнього чи офісного затишку.

 Подарочная карта для бара и ресторана 

Подарочный сертификат на макияж из акрила с УФ-печатью  Табличка лечебного учреждения

 

ЦІНИ НА УФ-ДРУК НА ПЛОСКИХ (ДВП, СКЛО, ДСП, АКРИЛ, ФАНЕРА, КАХЕЛЬ, ПВХ, ЛИСТОВИЙ МЕТАЛ, КОМПОЗИТ) ПОВЕРХНЯХ В УКРАЇНІ, грн.*

Площа  Щільність кольору
 CMYK
(кольоровий друк)
 CMYK+White
(кольоровий друк+біла підкладка)
 До 1м2 350
475
 1м2 - 10м2 270 350
 10м2 - 50м2 220 310
більш ніж 50м2 165 220

*Ціни вказані за 1 м2

За допомогою цієї технології можна виготовити сувенірну іменну продукцію, виконати друк на пластиці ПВХ логотипу компанії, виготовити покажчики, прикрасити цікавими написами брелоки та посуд. Салон оперативної поліграфії «Поліграф Поліграфич» із задоволенням допоможе вам у цьому!

 

Стенд наружной рекламы из пластика с УФ-печатью Упарвляемый пакетник-предохранитель Печать на пластике Вывеска для турагенства. УФ-печать на ПВХ Информационные и указательные таблички

Абстрактная композиция на акриле с УФ-печатью  Настольное меню из акрила УФ-люминисцентное

СФЕРИ ЗАСТОСУВАННЯ УФ-ДРУКУ НА ПЛАСТИЦІ ПВХ.

Ультрафіолетовий друк на пластиці ПВХ в Україні найчастіше використовується для створення рекламної продукції. Зумовлено це тим, що сучасні технології дозволяють наносити зображення будь-якої складності як на рівну, так і на вигнуту пластикову поверхню, уникаючи спотворень.

Таким чином, можна створювати не лише величезні рекламні стенди, а й дрібну продукцію, що має на собі логотип компанії чи її слоган.

Другим фактором, що пояснює популярність використання друку на пластикових виробах у рекламних цілях, є якість одержуваної картинки. Ультрафіолетовий друк на пластиці ПВХ в Україні дає можливість отримати чітке та яскраве зображення, яке не втратить своїх властивостей внаслідок впливу сонячних променів чи опадів, зміни температур чи вологості повітря. УФ-ствердеваюче чорнило створює не тільки насичене, але й міцне зображення, глибоко проникаючи всередину робочої поверхні. В результаті отримана картинка не тьмяніє, не вигоряє на сонці, не розтріскується і є вкрай стійкою до механічних впливів, що робить її довговічною.

Уф-друк відмінно підходить для створення вивісок, стендів, вітрин.

Окрім того, друк на пластику з допомогою ультрафіолету застосовують і в дизайнерських цілях, виготовляючи цікаві аксесуари або об’ємні надписи. З її допомогою також можна зробити оригінальне напольне покриття або урізноманітнити приватну пластикову вагонку.

Переваги УФ-друку на пластику ПВХ.

УФ-друк на пластику ПВХ користується величезною популярністю. Зараз можна зустріти масу виробів, на яких нанесено зображення за допомогою саме УФ-ствердевающих чорнил. Чим викликана подібна популярність, яку можна зрозуміти, ознайомившись із властивостями цього типу друку:

  1. Довговічність. Особливий спосіб нанесення зображень на пластикову поверхню робить малюнок, що вийшов, стійким до впливу зовнішніх природних і механічних факторів, що вкрай важливо для створення дорожніх знаків або зовнішньої реклами.;
  2. Можливість нанесення малюнка будь-якої складності. УФ-друк дозволяє працювати з величезною гамою кольорів, від чого результат завжди є яскравим та чітким;
  3. Чистота. Для друку зображень використовуються виключно перевірені барвники, що не містять токсичних речовин. Тому можна не переживати про виділення у повітря будь-яких шкідливих для здоров'я людини домішок;

Окрім високої якості ультрафіолетового друку, «Поліграф Поліграфич» порадує своїх клієнтів відмінним сервісом, індивідуальним підходом та гнучкою ціновою політикою.

ЗАМОВТЕ ПОСЛУГУ УФ ДРУКУ НА ПЛАСТИЦІ ПВХ ВЖЕ ЗАРАЗ!
Форматы файлов: *.cdr, *.eps, *.pdf, *.tif, *jpg

Графік роботи: ПН-ПТ 9:00-19:00, СБ 9:00-16:00, ВС - вих.

 

Українa, м. Запоріжжя, вул. Добролюбова, 9

Друкарня:

Номер Киевстар Полиграфа

 (098) 385-23-05

Номер Vodafone Полиграфа  (050) 060-64-06

Відділ канцтоварів:

Номер Київстар Поліграфа (098) 394-07-29

Українa, м. Запоріжжя, вул. Добролюбова, 7

Широкоформатний друк:

Номер Київстар Поліграфа (‎068) 565-90-75

Номер Київстар Поліграфа

 (067) 12-00-600

Електронна пошта Поліграф  poligraphprint@gmail.com

ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

НАВЕРХ