Рус
м. Запоріжжя, вул. Добролюбова, 9
Друкарня:
(063) 246-24-82; (098) 385-23-05
Широкоформат: (068) 565-90-75

Ультрафіолетовий друк на будь-яких рулонних матеріалах

Ми з радістю представляємо вам УФ-друк на рулонних матеріалах з фото-роздільною здатністю 1440 dpi.

Цей вид УФ друку найбільш примітний тим, що УФ-друк на рулонних матеріалах - надає цілу гаму переваг, в порівнянні з будь-яким іншим видом струминевого друку, таким як друк чорнилом на пігментній або водній основі, екосольвентним або сольвентним чорнилом.

Закономірний Ваш інтерес: «Чим же таким УФ-друк на рулонних матеріалах кращий?»

Самоклейка дельфины Баннер Бёрн Холст "красотка в пустыне"

Переваги:

  • УФ друк на рулонних матеріалах повністю безпечний і для природи, і для людини, тому що в чорнилі відсутні будь-які розчинники, а значить, будь-який продукт надрукований за допомогою УФ-друку на рулонних матеріалах - можна вільно використовувати всередині як офісу, так і вдома. .
  • Уф друк на рулонних матеріалах вкрай стійкий до сонячних променів, плівка, що утворюється під час друку твердне завдяки вбудованому випромінювачу ультрафіолету, тоді як інші види продукції, виготовлені без застосування УФ-технологій, згодом дуже швидко стають непридатними, під впливом сонця і вигоряють (випаровується чорнило. ). З цього випливає, що будь-яка продукція, виготовлена ​​за участю УФ-друку на рулонних матеріалах, може використовуватися у вуличних умовах як узимку, так і влітку.
  • Завдяки тому, що УФ-чорнила запікаються, утворюючи плівку, ще в принтері - відповідно немає необхідності сушити надруковану продукцію, а значить вона готова до застосування та обробки одразу, без попередніх маніпуляцій чи вичікування.
  • Якщо хочете відповідати епосі, віянню майбутнього, то УФ-друк на рулонних матеріалах в Україні для Вас. Він дає незаперечну перевагу там, де аналогічна продукція, але виготовлена ​​в інший спосіб – просто пасує. Немає необхідності ламінувати, можна не бояться за збереження вашого шедевра в будь-яку погоду, екологічно безпечна – ідеально підходить як для виробів для дому, так і для дитячої кімнати. А хочете – зробіть картини в негативі, завдяки друку білим кольором на будь-якому типі поверхонь.

ЦІНА УФ-ДРУКУ НА РУЛОННИХ МАТЕРІАЛАХ, грн. за 1 м2:

Тип друку Площа друку
до 10 м2 від 10-100 м2 більше 100 м2
CMYK* 220,00 170,00 договірна
CMYK+W** 280,00 220,00 договірна
*друк на банері, оракалі, самоклейці (біла підкладка не є обов'язковою)
**друк на будь-якому рулонному матеріалі з нанесенням білої підкладки для більш виразного малюнка

 

Бажаєте УФ-друк на тканині, шкірі, банерах, плівці, полотні, папері?

Тільки у нас можна зробити замовлення на УФ друк на рулонних матеріалах, який буде виконаний і точно в призначений термін, без дратуючих очікування та перенесення термінів. А маючи власне обладнання ми готові виставити найкоротші терміни готовності та прийнятну ціну. Уф друк на рулонних матеріалах нашого виробництва залишиться з вами на довгий термін, не втрачаючи якості та природності.
Форматы файлов: *.cdr, *.eps, *.pdf, *.tif, *jpg

Графік роботи: ПН-ПТ 9:00-19:00, СБ 9:00-16:00, ВС - вих.

 

Українa, м. Запоріжжя, вул. Добролюбова, 9

Друкарня:

Номер Киевстар Полиграфа

 (098) 385-23-05

Номер Vodafone Полиграфа  (050) 060-64-06

Відділ канцтоварів:

Номер Київстар Поліграфа (098) 394-07-29

Українa, м. Запоріжжя, вул. Добролюбова, 7

Широкоформатний друк:

Номер Київстар Поліграфа (‎068) 565-90-75

Номер Київстар Поліграфа

 (067) 12-00-600

Електронна пошта Поліграф  poligraphprint@gmail.com

ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

НАВЕРХ