Рус
м. Запоріжжя, вул. Добролюбова, 9
Друкарня:
(063) 246-24-82; (098) 385-23-05
Широкоформат: (068) 565-90-75

VIP-візитки з УФ-друком у Запоріжжі

VIP-ВІЗИТКИ ДЛЯ СЕРЙОЗНИХ ЛЮДЕЙ.

Солідні, ефектні, найвищої якості, а також з нестандартним виглядом, наприклад світлою фарбою на кольоровому папері - це візитки з шовкографією. Додатковий ефект у вигляді рельєфу можна додати за допомогою термопідйому, а вибірковий лак надасть додаткового блиску. У даному ракурсі наші можливості стали ширшими! Новий тип друку - УФ-друк VIP-візиток - стійкий до зовнішніх впливів, покриття будь-яким типом лаку на Ваш смак та запит.

 

VIP-ВІЗИТКИ НА ДИЗАЙНЕРСЬКОМУ КАРТОНІ

VIP-Визитка на черном картоне с лаком VIP-Визитка на белом картоне с цветными брызгами VIP-визитка на дизайнерском картоне с лаковым лого VIP-визитка на дизайнерском картоне с лаковым логотипом

VIP-ВІЗИТКИ НА АКРИЛІ АБО ПЛАСТИКУ

VIP-Визитка из пластика с выборочным лаком VIP-визитка из прозрачного и молочного пластика VIP-Визитка из пластика с художественными элементами Визитка акриловая Доставка питания

 
Можливе замовлення від одного екземпляра! Виготовляємо протягом дня (залежно від завантаження друкарського обладнання та черги друку).
Індивідуальні замовлення, ціна залежить від вибраного макету та матеріалу основи.

VIP-Визитка руководителя  VIP-Визитка с тиснением

ШОВКОТРАФАРЕТНИЙ ДРУК

Якщо вам захочеться надрукувати текст білою фарбою, «сріблом» або «золотом», то вибирайте шовкографію. Навіть при використанні звичайного кольору виріб набуває рельєфу і більш презентабельного вигляду. Застосовується при невеликих тиражах, має більшу ціну, але результат перевершує всі очікування.

ТисненНЯ

Метод тиснення вимагає виготовлення кліше, яким потім натискають на заготівлю візитки. Кліше застосовують холодним або розігрівають до певної температури.

Колірне рішення візитки має важливе значення. Воно має бути добре продуманим та гармонійним, а нанесений шрифт – прямим та чітким; літери – добре читаються та видні. При цьому всю необхідну інформацію потрібно розмістити на картці. 


Традиційний та найпопулярніший розмір візитки 90 x 50 мм, і всі візитниці зазвичай розраховані на такий формат. Термін виготовлення триває від 5 до 10 днів. На ціну візитної картки впливає кілька факторів – це ексклюзивність замовлення, матеріал для її виготовлення та рівень складності макету. Але ціна в салоні "Поліграф Поліграфич" за друк візиток викличе у вас приємне здивування.


Візитка – це ефективний та зручний спосіб спілкування, що дозволяє швидко та просто розповісти про себе та про бізнес.

Історики вважають, що вперше візитки з'явилися у Китаї у III столітті. Китайські чиновники мали мати візитні картки на офіційному папері червоного кольору. Стисло їх змісту: ім'я, прізвище, посада – чудовий приклад для наслідування.

Ми можемо втілити будь-які, навіть найнезвичайніші ідеї замовників з високоякісного матеріалу точно вчасно. Якщо у Вас виникне питання де зробити в Запоріжжі друк візиток, можете сміливо звертатися до нас і ви будете задоволені результатом.
Форматы файлов: *.cdr, *.eps, *.pdf, *.tif, *jpg

Графік роботи: ПН-ПТ 9:00-19:00, СБ 9:00-16:00, ВС - вих.

 

Українa, м. Запоріжжя, вул. Добролюбова, 9

Друкарня:

Номер Киевстар Полиграфа

 (098) 385-23-05

Номер Vodafone Полиграфа  (050) 060-64-06

Відділ канцтоварів:

Номер Київстар Поліграфа (098) 394-07-29

Українa, м. Запоріжжя, вул. Добролюбова, 7

Широкоформатний друк:

Номер Київстар Поліграфа (‎068) 565-90-75

Номер Київстар Поліграфа

 (067) 12-00-600

Електронна пошта Поліграф  poligraphprint@gmail.com

ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

НАВЕРХ