Рус
м. Запоріжжя, вул. Добролюбова, 9
Друкарня:
(063) 246-24-82; (098) 385-23-05
Широкоформат: (068) 565-90-75

Друк на металі Київ, Дніпро, Запоріжжя, Харків, Одеса, вся Україна.

Печать на металлеПропонуємо замовити Друк на металі: Киеїв, Дніпро, Запоріжжя, Харків, Львів, Одеса та інші регіони України.

Приймаємо замовлення на сублімаційний друк на металі малюнка будь-якої складності та в будь-якому тиражі, за дуже вигідними цінами.

Гарантуємо високу якість, точні терміни, приємні ціни, індивідуальний підхід!

 

ЗАМОВЛЯЙТЕ У НАС, І ВИ БУДЕТЕ ЗАДОВОЛЕНІ:

  • Друк на металі малюнку будь-якої складності.
  • Друк табличок на металі, у тому числі виготовлення стильних офісних табличок на дверях.
  • Друк та виготовлення шильдиків на металі: Технічні та рекламно-інформаційні Бірки, Етикетки на металі, Мнемосхеми, Інструкції на металі.
  • Друк на металі: Дипломи, Грамоти, Листівки, Візитки, Бейджі тощо.

 

Печать на металле Шильда для Хоз. оборудования Печать на металле Шильда трансформатора Печать на металле Шильда для Авто Печать на металле Шильд логотип

 

ДРУК НА МЕТАЛІ, ЦІНА.

 ДРУК НА МЕТАЛІ Малюнку:

Тип друку Колір металу
ЗОЛОТО мат/глянець СРІБЛО мат/глянець
Ч/б друк 0,33 коп. кв.см. 0,33 коп. кв.см.
Ч/б друк

з заливкою

0,36 коп. кв. см. 0,36 коп. кв. см.
Кол. друк 0,40 коп. кв. см. 0,40 коп. кв. см.
Кол. друк

з заливкою

0,46 коп. кв. см. 0,46 коп. кв. см.

 

 

ЦІНА НА ДРУК НА МЕТАЛІ:
ДИПЛОМІВ, ВЫТАЛЬНИХ ЛИСТЫВОК, ГРАМОТ НА ДЕРЕВ'ЯНІЙ ПІДЛОЖЦІ

Формат диплома Вартість
А4 250 грн
А5 190 грн

 

 

ЗАМОВИТИ ДРУК НА МЕТАЛІ У ДРУКАРНІ "ПОЛІГРАФ ПОЛІГРАФИЧ". МИ НАЙКРАЩІ!

Фахівці "Поліграф Поліграфич" успішно впоралися з освоєнням інноваційної технології, а наші виробничі лінії оснащені найсучаснішим обладнанням. Завдяки цьому ми можемо гарантувати своїм клієнтам виготовлення продукції найвищої якості, у найкоротші терміни та мінімальні ціни.

Ми пропонуємо кілька видів друку малюнку на металі - це:

  1. Сублімаційний друк друк на металі
  2. Ультрафіолетовий друк на металі.

На цій сторінці розповідається про сублімаційний спосіб друку або, як його ще називають - Гравертон.

Наші дизайнери допоможуть Вам реалізувати у графічному вигляді всі ваші ідеї та побажання щодо друку на металі. Якщо у Вас вже є готовий макет, то надішліть його нам і це прискорить виконання замовлення і знизить його вартість.

НАША ПРОДУКЦІЯ:

Наша продукція, виготовлена ​​за технологією сублімаційного друку на металі, прикрасить ваш офіс, буде гідним подарунком партнерам по бізнесу та гарною рекламою для вашої компанії.

 

* ПРОМИСЛОВІ, ТЕХНІЧНІ МЕТАЛЕВІ БІРКИ, ШИЛЬДИКИ І Т.ІН.

Промышленная бирка тип 1Промышленная бирка тип 2
Промышленная бирка тип 3Промышленная бирка тип 4

Промислові, технічні шильди (шильдики), металеві бірки – маркування потребує практично будь-який вироблений на промисловому підприємстві виріб.

Як правило, на шильдику міститься така інформація: технічна характеристика виробу, схеми, знаки, логотипи, серійний номер (або наскрізна нумерація), інформація про підприємство-виробника та ін.

За допомогою цього простого, оригінального недорогого і, головне, ефективного способу нанести маркування можна на будь-яке обладнання або продукцію, що випускається підприємством. Нижче можна розглянути зразки бірок.

 


 

* САМОКЛЕЮЧІ МЕТАЛЕВІ БІРКИ, ШИЛЬДИКИ І Т.ІН.

Клеящиеся бирки. Тип 1Клеящиеся бирки. Тип 2

Клеящиеся бирки. Тип 3Клеящиеся бирки. Тип 4

Самоклеючі металеві бірки, шильдики (шильди) – в основному використовуються для контролю доступу до частин, які знаходяться всередині виробу та їх ідентифікації.

Кріплять ці розпізнавальні знаки на лицьові та задні панелі приладів. У нашому асортименті є самоклеючі шильди, кріплення яких здійснюється за рахунок клейкої основи. При цьому немає потреби використовувати заклепки, шурупи, болти.

Така технологія використовується в основному для виготовлення дрібних бирок і шильд, які закріпити традиційним способом дуже проблематично.

 


 

* МАРКУВАЛЬНІ ТАБЛИЧКИ, МЕТАЛЕВІ БІРКИ, ШИЛЬДИКИ І Т.ІН.

Маркировочная табличка тип 1Маркировочная табличка тип 2

Маркировочная табличка тип 3Маркировочная табличка тип 4

Маркувальні таблички (бірки, шильди, шильдики) – такі розпізнавальні металеві платівки призначені для маркування продукції.

Технологія гравертон дозволяє наносити на них необхідне маркування. Використовують подібні таблички для маркування труб, дроту та ін.

Фірмова металева бірка – стане відмінним знаком Вашої високоякісної продукції. Вона стане надійним захистом від підробок.

 


 

* МНЕМОСХЕМИ, ІНСТРУКЦІЇ НА МЕТАЛІ

Мнемосхема 1Мнемосхема 2

Мнемосхема 3Мнемосхема 4

Мнемосхеми, інструкції на металі – це мнемосхеми трубопроводів та інших комунікацій, принципові та електричні схеми, схеми евакуації при пожежі, інструкції з експлуатації та ін. Друк на металі таких схем дозволяє зробити їх більш довговічними і стійкими до різного роду пошкоджень. Ми готові надрукувати вам високоточні шкали (точність – до 1 мм)

 


 

* ТЕХНІЧНІ ТА РЕКЛАМНО-ІНФОРМАЦІЙНІ ШИЛЬДИ (ЕТИКЕТКИ НА МЕТАЛІ)

Информационная шильда 1Информационная шильда 2

Информационная шильда 3Информационная шильда 4

Технічні та рекламно-інформаційні шильди (етикетки на металі) – єдиний у своєму роді «рекламний виріб на виробі», який дає можливість розповісти про виробника вже після покупки товару та початку його експлуатації.

Довговічні рекламні таблички зроблять вигляд вашої продукції більш презентабельним і стануть чудовим рекламним ходом.

 


 

* ОФІСНІ ТАБЛИЧКИ НА ДВЕРІ

Табличка на дверь 1Табличка на дверь 2

Табличка на дверь 3Табличка на дверь 4

Офісні таблички на двері – друк табличок на металі дозволяє зробити їх незрівнянними.

Таблички на двері виготовляють як на клейкій основі, так і без неї. Там вказується місцезнаходження офісу, фірми тощо.

Металеві дверні таблички мають солідніший презентабельний вигляд, ніж подібні вироби з пластику або паперу.

 


 

* ДИПЛОМИ, ГРАМОТИ

Дипломы и грамоты

Дипломи, грамоти – для виготовлення яких використано технологію гравертон, стануть престижним корпоративним подарунком, привітанням, адресованим бізнес-партнерам, спортивною нагородою або привітанням з ювілеєм.

Метал – це завжди, престижно, дорого! Вигляд таких дипломів дуже вишуканий і респектабельний. Для їх виготовлення використано анодований алюміній та дерев'яну підкладку. Такі вироби не варто навіть порівнювати з аналогами з паперу чи пластику.

Це цілі витвори мистецтва!

 


 

* СТИЛЬНІ VIP-ВІЗИКТИ НА МЕТАЛІ

Визитка металлическая

Візитні картки – виготовлені із спеціально підготовлених пластин металу, товщина яких складає всього 0,5 мм.

Для нанесення інформації використовується технологія термосублімації, яка дозволяє нанести на карту фотографії або кольорові логотипи.

Металеві візитки - чудовий сувенір VIP.

Їх виготовляють із матового золота та срібла.

 


 

* БЕЙДЖІ МЕТАЛЕВІ

Металлический бэйджик

Бейджі металеві - складаються з 2-х фрагментів: лицевої частини, де вказана інформація про співробітника та компанії, та тильний елемент, де, власне, знаходиться пластикове або металеве кріплення на одяг.

Такі бейджі говорять про солідність компанії, а з фінансової точки зору економлять бюджет, оскільки відрізняються довговічністю як матеріалу, так і інформації.

 


 

ТЕХНОЛОГІЇ, ЩО ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ ПРИ ДРУКУ НА МЕТАЛІ:

Останній часом з'явилася достатня кількість технологій, які дозволяють отримати стійке до ультрафіолетових, механічних і хімічних впливів зображення на металі, яке проникає в структуру використовуваного металу. Кожна з них має ряд переваг і недоліків.

 

ГРАВЕРТОН - СУБЛІМАЦІЙНА ДРУК НА МЕТАЛІ

Технологія "ГРАВЕРТОН" - це спосіб друку на металі різних зображень, застосовується для Друку табличок на металі і виготовлення шильдиків, коли потрібно нанести якісне (можна кольорове) зображення, стійке впливу зовнішнього середовища.

На вітчизняний ринок технологія гравертон прийшла відносно недавно. Але друк на металі зустріли на ринку сувенірної та поліграфічної продукції з ентузіазмом. Популярність даного методу пояснюється простотою технології, дешивізною виробництва та, головне, найширшими можливостями, що відкриваються перед замовниками.

Розглянемо докладніше метод сублімації. Спочатку за допомогою комп'ютерної програми створюється кольорове або чорно-біле зображення. Щоб готова картинка вийшла чіткою, її роздільна здатність спочатку повинна бути високою. Після цього картинка переноситься на папір. При цьому використовуються спеціальні фарби, що сублімуються. Роздруковане на лазерному принтері зображення укладається на метал і міститься під металевий прес, покритий шаром поліестеру. Після цього металева основа майбутнього виробу нагрівається, і після певного часу табличка виймається. Як тільки виріб охолоне, його можна вважати готовим.

Сублімація дозволяє швидко створити будь-який виріб. При цьому немає потреби у використанні дорогого обладнання. З цього випливає, що вартість готового виробу буде значно нижчою, ніж якби вона була зроблена за допомогою інших технологій.

ДРУК ТАБЛИЧОК НА МЕТАЛІ

Для друку табличок на металі застосовують різні способи нанесення зображення на поверхню, найбільшу популярність завоювали такі види друку табличок на металі:

  • Гравертон
  • Термотрансфер
  • Струменева сублімація
  • Алюмаджет
  • Металографіка
  • Ультрафіолетовий друк

Ми застосовуємо дві з них – гравертон та уф-друк. Докладніше про ультрафіолетового друку дивіться тут>>.

Область застосування табличок на металі дуже широка. Красиві стильні таблички можуть стати прикрасою будь-якого офісу, при цьому вартість виготовлення невелика. Бейджі це теж мініатюрні таблички на металі, такі бейджі виглядають дуже привабливо і вони стійкі до механічних впливів.

Зовсім не обов'язково обмежуватися тільки прямокутними табличками, ми можемо зробити фігурну лазерну вирізку або нанести лазерне гравіювання на поверхню таблички. Із послугою Лазерне гравіювання та лазерна різка Вас ознайомлять наші менеджери.

 

ВИГОТОВЛЕННЯ ШИЛЬДИКІВ

Виготовлення шильдиків із металу в основному застосовується для виробничих потреб, тут металеві шильди знаходять широке застосування, рекламний бізнес також охоче використовує ці вироби. Шильдики бувають різної якості друку, застосовуються для виготовлення шильдиків будь-які метали, аж до дорогоцінних, наприклад, золото та срібло.

А що таке шильдик? Це просто металева табличка з нанесеним на неї інформаційним текстом та зображеннями. Шильдики часто використовують для маркування обладнання та товарів, обумовлено це тим, що металевий шильдик стійкий до механічних впливів, не ламається та не рветься. Але нанесена на нього інформація може просто стертись, якщо шильдик був виготовлений не якісно. Тому слід звертати увагу не тільки на матеріал з якого виготовляється шильд, але і якість друку на шильдиках.

Прекрасним вибором для виготовлення шильдиків буде друк сублімації на металі або гравертон. Цей метод слід застосовувати, коли потрібно скоротити витрати на виробництво та виготовлення шильдиків. Ще з рекомендованих способом нанесення зображення на шильдик, можна рекомендувати уф-друк на металі. Детальніше про уф-технологію виготовлення шильдиків та друк табличок на металі можна переглянути на сторінці ультрафіолетовий друк на металі >>

  


 

Офіс "Поліграф Поліграфич" дуже просто знайти. Вигідне місцезнаходження наших об'єктів дозволяє нам обійти багатьох конкурентів, які ведуть свою діяльність у квартирах багатоповерхових будинків та досить віддалених міських промзонах.

Головний принцип роботи компанії "Поліграф Поліграфич" - Бездоганна Дисципліна Поставок.

 
Форматы файлов: *.cdr, *.eps, *.pdf, *.tif, *jpg

Графік роботи: ПН-ПТ 9:00-19:00, СБ 9:00-16:00, ВС - вих.

 

Українa, м. Запоріжжя, вул. Добролюбова, 9

Друкарня:

Номер Киевстар Полиграфа

 (098) 385-23-05

Номер Vodafone Полиграфа  (050) 060-64-06

Відділ канцтоварів:

Номер Київстар Поліграфа (098) 394-07-29

Українa, м. Запоріжжя, вул. Добролюбова, 7

Широкоформатний друк:

Номер Київстар Поліграфа (‎068) 565-90-75

Номер Київстар Поліграфа

 (067) 12-00-600

Електронна пошта Поліграф  poligraphprint@gmail.com

ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

НАВЕРХ